[NEXForms id="49" open_trigger="popup" auto_popup_delay="" auto_popup_scroll_top="" exit_intent="0" type="button" element_class="" text="ورود به گروه واتساپ" button_color="btn-primary" ]

هدف از ایجاد گروه جوک با نام جوکسرا ، در وحله اول جهت جاری ساختن لبخند به روی لب های شما و همچنین در جهت تبادل اطلاعات،دانش و نشر اخبار و … بوده است.

13

March 2015 Created  by iranol

برنامه whatsapp

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

در اینجا همیشه به آخرین نسخه بروز باشید.

بهتر است بدانید

WhatsApp توسط یان کوم و برایان اکتون که روی هم سابقه ۲۰ سال کار درYahoo را داشتند، پایه ریزی شد. WhatsApp در سال ۲۰۱۴ به فیسبوک ملحق شد، اما به فعالیت خود به عنوان برنامه ای جداگانه با تمرکز روی ساخت خدمات پیام رسانی سریع و قابل اطمینان در سراسر حهان، ادامه می دهد.

تحول در واتساپ

WhatsApp به عنوان جایگزین SMS شروع به کار کرد. محصول ما قابلیت دریافت و ارسال انواع رسانه را دارد: متن، عکس، فیلم، اسناد، و مکان، و همچنین پیام های صوتی. پیام ها و تماس ها از طریق رمزگذاری سرتاسری محفوظ شده اند، یعنی طرف های ثالث از جمله WhatsApp قادر به خواندن یا گوش دادن به آنها نیستند. در پشت هر تصمیم ما، این هدف وجود دارد که افراد در همه جای جهان بتوانند بدون مانع با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

درباره

بیش از 1 میلیارد نفر در بیش از 180 کشور از واتساپ1 استفاده می کنند تا با خانواده و دوستان در هر زمان و هر جا در ارتباط باشند. واتساپ رایگان است و خدمات پیام رسانی و تماس ساده، امن و قابل اطمینانی را روی گوشی ها در سراسر دنیا ارائه می کند.

برخی ویژگی ها

ایجاد گروه برای برقراری ارتباط

با گروه هایی که برایتان اهمیت دارند در ارتباط بمانید، مانند خانواده یا همکاران. توسط مکالمه گروهی، می توانید پیام، عکس و ویدیوهای خود را با ۲۵۶ نفر در آن واحد به اشتراک بگذارید. می توانید همچنین برای گروه خود اسم بگذارید یا هشدارهای آن را بی صدا یا شخصی کنید.

واتساپ

به مکالمه ادامه دهید

با WhatsApp در اینترنت و روی دسکتاپ، می توانید همه مکالمات خود را با کامپیوتر سینک نمایید تا با هر دستگاهی که مایلید چت کنید.اپلیکیشن کامپیوتر را دانلود یا برای شروع بهweb.whatsapp.com مراجعه کنید.

با خیال آسوده صحبت کنید

با تماس صوتی، می توانید با دوستان و خویشان خود به رایگان*, صحبت کنید حتی اگر در کشور دیگری باشند. و با تماس تصویری fرایگان* می توانید گفتگوی رو در رو داشته باشید وقتی صدا و نوشته به تنهایی کافی نیست. واتساپ به جای دقلیق تلفن، از اینترنت گوشی شما استفاده می کند، تا شما نگران هزینه های گزاف تماس های تلفنی نباشید.

نظر مدیران جوکسرا